OK
BistoonTile
معرفی شرکت

شرکت کاشی بیستون در سال ۱۳۶۳ در استان کرمانشاه و در جوار شهر تاریخی بیستون تأسیس شد. این کارخانه در سال ۱۳۸۱ موفق به تامین تجهیزات و ماشین آلات صنعتی گردید و با بهره گیری از تکنولوژی مدرن جهانی و تجربیات متخصصین بومی پا به عرصه تولید نهاده . سال ۱۳۹۴ آغاز دوره جدیدی برای کارخانه کاشی بیستون بود که از جمله تغییرات میتوان به نصب دستگاه رکتی فای، اضافه نمودن خط تولید، تجهیز خطوط تولیدی به دستگاه چاپ جت پرینت و ... اشاره نمود. صنایع کاشی بیستون معتقد است برای موفقیت در عرصه بازار و رضایتمندی مشتریان، کنترل کیفیت یکی از ضروریترین مراحل در امر تولید میباشد. در همین راستا کلیه مواد اولیه خود را از بهترین نوع و معتبرترین شرکتها تهیه نموده و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و مجرب ترین پرسنل در واحد تولید و کنترول کیفیت ،مواد مصرفی را مورد بررسی قرار داده و سعی در تطبیق آن با استانداردهای جهانی را دارد.

آرمان شرکت

آرمان شرکت کاشی بیستون تبدیل شدن به یک شرکت مرجع و معتبر،رشد یابنده،نوآور و پیشرو در تولید کاشی و سرامیک میباشد که سعی دارد با نظام پایش مدام کیفیت، ارتقاء فرهنگ مشتری مداری، تولید اثر بخش و در نهایت بهبود مستمر در فرایندها، توانمندترین و خوشنام ترین شرکت تولید کاشی در منطقه شود.

ارزش های بنیادی

1- احترام به مشتری و اعتماد سازی 2- اهمیت به کیفیت برتر 3- پایبندی به ارزشهای حرفه ای و اخلاقی 4- نوآوری در طراحی و تولید و پویندگی 5- متعهد به نقش آفرینی سازنده 6- حفظ محیط زیست 7- هم راستا با معیار های جهانی